O nas

Codziennie rano, nasi pracownicy rozpoczynają dzień od przygotowania potraw sprzedawanych w lokalu. Odbierają dostawy świeżych warzyw po to, abyś idąc do lub wracając z pracy, uczelni, czy też szkoły mógł nas odwiedzić i cieszyć się najlepszym i świeżym jedzeniem we Wrocławiu.

W lokalu FOOD STOP zwracamy szczególną uwagę na produkty które sprzedajemy, samodzielnie kontrolujemy cały proces- począwszy od zakupu poszczególnych składników, poprzez przygotowanie każdej potrawy tak byś zawsze mógł cieszyć się tym co w posiłku najlepsze.

Receptura niepowtarzalnej mieszanki ziół, nadaje naszym daniom unikatowy smak i aromat. To właśnie dzięki wyjątkowej kompozycji przypraw nasze dania zdobywają coraz większą popularność na Karłowicach.

Sekretem smaku naszego Gyrosa jest wysokiej jakości, świeże i kruche mięso, przyrządzane w oparciu o unikatową mieszankę 14 przypraw- nie stosujemy żadnych konserwantów ani ulepszaczy! Jedzenie zawsze przygotowujemy ze świeżych i dobrych jakościowo produktów- nie oszczędzamy na surówkach, gdyż klient jest dla nas najważniejszy. Przykładamy także dużą wagę do higieny.

Wysoka frekwencja to dla nas ogromna odpowiedzialność, a dla Państwa gwarancja codziennych dostaw świeżych produktów.

Więcej informacji o naszych produktach znajdą Państwo w zakładce MENU.